کارتن اسباب کشی: خرید کارتن اسباب کشی و اشتباهات رایج

سرفصل ها

کارتن اسباب کشی: خرید انواع کارتن های اسباب کشی در سایت کارتن ارزان

معرفی کارتن اسباب کشی, در هنگام اسباب کشی مهمترین ایزاری که نیاز خواهید داشت کاتن های اسباب کشی در سایز های مختلف می باشد تا از وسایل شما محافظت نمائید.

 
 

چرا باید استفاده درست از کارتن اسباب کشی را بلد باشیم؟

آیا شما هم قصد اسباب کشی از محل سکونت فعلی خود به یک محل سکونت جدید دارید و نگران این هستید که لوازم و اسباب منزل شما در حین مسیر دچار آسیب دیدگی شوند و می‌خواهید از کارتن اسباب کشی استفاده کنید؟
در این بین ممکن است که شما مرتکب اشتباهاتی شوید که سبب شود اسباب و اثاثیه منزل شما در هنگام اسباب کشی دچار آسیب شود.

کارتن اسباب کشی در سایت کارتن ارزان

کارتن اسباب کشی

در این مقاله قصد داریم مهم‌ترین اشتباهات رایج در هنگام اسباب کشی و راههای پیشگیری از آن را به شما شرح دهیم تا شما راه‌های درست اسباب کشی و همچنین استفاده از کارتن اسباب کشی یا کارتن اثاث کشی رو به درستی را فرا بگیرید تا از آسیب دیدگی لوازم خود در امان باشید. درک درست از این اشتباهات رایج می‌تواند کار شما را بسیار آسان‌تر کند پس با ما همراه باشید.

بخش اول-اشتباهات رایج در هنگام استفاده از کارتن اسباب کشی

۱. ترس از شکسته شدن لوازم

این یکی از رایج‌ترین اشتباهاتی است که افراد همیشه با خود به همراه دارند.

البته این نوع ترس به خودی خود بد نیست اما بعضی ترس‌ها سبب می‌شود که شما هزینه‌های بسیار زیادی را متحمل شوید.

این امر سبب می‌شود که شما هزینه زیادتری را برای صرف خرید کارتن مناسب برای اسباب‌کشی خود داشته باشید همانطور که می‌دانید کارتن‌های اسباب کشی به صورت کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه وجود دارد که می‌تواند این کارتن‌ها را به صورت خرد یا عمده خریداری نماید که البته اگر این کارتن رو به صورت عمده خریداری نمایید می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

اما اگر بحث برگردیم باعث به این امر توجه کنید که با توجه به اینکه شما هم دارای اسباب و اثاثیه فراوان و زیادی هستید ممکن است نیاز به کارتن اسباب کشی بیشتری داشته باشید و اگر ترس شکسته شدن اشیا را نیز با خود به همراه داشته باشید احتمالاً به سمت کارتن پنج لایه خواهید رفت و هزینه بیشتری را باید برای آن را پرداخت کنید.

اما باید توجه کنید که کارتن سه لایه نیز دارای مقاومت مناسب می‌باشد و می‌تواند لوازم و اشیاء شما را در برابر شکستگی ضرب‌دیدگی و آسیب دیدگی محافظت نماید البته نوع حمل کالا نیز بسیار اهمیت دارد و در صورتی که کالا به درستی هم شود به هیچ عنوان دچار آسیب دیدگی نمی‌شود اما باید توجه کرد که پیچیدن اشیا و لوازم مخصوصاً لوازم شکستنی در پوشش‌های حائل نظیر روزنامه یا پوشش‌های پنبه از آسیب‌های احتمالی که به آنها وارد می‌شود تا حد فراوانی جلوگیری نماید.

کارتن اسباب کشی

 

۲. استفاده نکردن از کارتن اسباب کشی
یکی دیگر از اشتباهات ناگوار در هنگام اسباب کشی که معمولاً برخی از افراد مرتکب آن می‌شود این است که فکر می‌کنند اثاثیه آنها در هنگام اسباب کشی آسیب نمی‌بیند پس اصلاً نیازی به کارتن اسباب کشی یا به اصطلاح معروف همان کارتن اثاث کشی ندارند و یا اینکه کالاها را به صورت تک تک می‌تواند حل کنند.

که این یکی از بزرگترین اشتباهات رایج است که افرادی که آن را مکرر انجام داده ا ند آن را درک کرده‌اند که بسیاری از اسباب ممکن است در این بین دچار آسیب دیدگی شود و بعداً حسرت این امر را خوردند که چرا از کارتن اسباب کشی برای حمل اسباب و لوازم منزل خود استفاده نکردند.

پس یکی از بهترین راهکار در این امر استفاده از کارتن اسباب کشی یا همان کارتن اثاث کشی است و اگر توان خرید کارت گران قیمت را ندارید می‌توانید از کارتن ارزان هم استفاده کنید که همین کار را برای شما انجام می‌دهند.

خرید کارتن اسباب کشی فقط در سایت کارتن ارزان

۳. فقط کارتن ارزان به جای کارتن اسباب کشی مناسب
یکی دیگر از اشتباهاتی که معمولاً افراد دچار آن می‌شوند این است که فقط به دنبال خرید کارتن ارزان قیمت هستند و بدون درک از شرایط اسباب و اثاثیه و لوازم خود فقط به سمت کارتن ارزان قیمت سوق پیدا می‌کنند.

در صورتی که این امر نیز یکی از اشتباهات رایج است که ممکن است سبب آسیب به اسباب و لوازم شما مخصوصاً ظروف شیشه‌ای و همچنین ظروف ارزشمند و قدیمی شود چرا که برای هر نوع کالایی بسته به مقاومت آن باید از یک نوع کارتن استفاده کرد.

به همین دلیل کارتن‌های گوناگونی وجود دارد مانند:

۱. کارتن اسباب کشی یا به اصطلاح مرد عامی کارتن اثاث کشی

۲. کارتن ارزون یا همان کارتن ارزان که به آن کارتن اقتصادی هم می گویند

۳. کارتن سه لایه که مخصوص حمل کالاهای معمول است.

۴. کارتن پنج لایه که برای حمل کالاهای با ضریب اهمیت بالاتر به کار می‌رود.

باید توجه کرد که در فرآیند ساخت کارتن همیشه نیاز مصرف کننده در نظر گرفته می‌شود و قبل از این که مصرف کننده اقدام به خرید نماید طراح کارخانه نیازهای مصرف کننده‌ها را شناسایی می‌کند. یعنی تولید کننده می‌داند که چرا باید اقدام به ساخت کارتن سه لایه و یا اقدام به ساخت کارتن پنج لایه نماید و شما هم می‌توانید در صورت نیاز بالاتر با تخفیف خوبی خرید خود را از عمده فروش کارتن خریداری نمایید.

که این شخص هم خرید خود را از تولید کننده انواع کارتن که اقدام به ساخت تخصصی کارتن می‌کند انجام می‌دهد و اقدام به پخش عمده انواع کارتن می‌کند و این امر کار را برای شما برای خرید کارتن اسباب کشی اسان تر می‌کند.

اما کارتن پنج لایه برای نوع مختلف از کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین می‌توانید از کارتن سه لایه به صورت عمده و همچنین کارتن پنج لایه عمده استفاده کنید که با خریداری کلی این کارتن می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

اما باید توجه کنید که اگر یکی از اسباب و لوازم شما دچار آسیب دیدگی شوند هزینه تمام شده آن از تمام کارتن‌هایی که در این بین می‌خواهید خریداری نمایید ممکن است حتی بیشتر هم شود.

خرید کارتن اسباب کشی

کارتن های اسباب کشی

بخش دوم- استفاده از کارتن‌های غیر استاندارد

۱. استفاده از کارتن اسباب کشی دست دوم
اگر واقعاً قصد دارد در هنگام اسباب کشی لوازم شما دچار آسیب دیدگی نشوند بهتراست از همین ابتدای کار با خودتان کنار بیایید و رودربایستی را کنار بگذارید.

چرا که استفاده از کارتن اسباب کشی یا همان کارتن اثاث کشی دست دوم حتی ممکن است سبب آسیب دیدگی لوازم شما شود و در این راه حتی استفاده نکردن از آن بهتر از استفاده کردن از آن است چرا که کارتن‌ها ممکن است پیش از این استفاده شده باشد و شما به دلیل اینکه این کارتن‌ها را, کارتن ارزان قلمداد می‌کنید و فکر می‌کنید کارتن ارزان‌قیمت می‌تواند کار شما را مثل کارتن اسباب کشی استاندارد راه بیندازد از آن استفاده می‌کنید

اما اگر شما هم چنین نگرشی داری باید بگویم که ممکن است در اشتباه باشید چراکه معمولاً کارتن ارزون دست دوم چون پیش از این مورد استفاده قرار گرفته است دچار بریدگی و پاره شدگی در قسمت‌های مختلف خود می‌باشد و همچنین دچار استهلاک و فرسودگی می‌باشد که این فرسودگی به مرور سبب از بین رفتن بافت‌های آن می‌شود و مقاومت خود را در برابر ضربات محیطی و همچنین فشار ناشی از ورود اشیا درون آن به طرز قابل توجهی از دست می‌دهد پس اگر نگران سلامت لوازم خود هستید توصیه می‌کنیم که تا حد امکان از کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده نکنید.

کارتن اسباب کشی ارزان

۲. خرید کارتن اسباب کشی غیر استاندارد
همانطور که در بالا اشاره کردیم کارتن اسباب کشی هم مثل سایر کالاها دارای یکسری استاندارد می‌باشد که معمولاً این کارتن‌ها در مراکز عمده تولید کارتن‌های اسباب کشی طراحی و تولید می‌شوند و طراح کارتن‌ها بر اساس معیارهایی نظیر مقاومت و درجه اهمیت کالاها و ضریب شکستگی آن‌ها کارتن را طراحی می‌کند و هنگامی که شما کارتن اسباب کشی را از مراکز استاندارد خریداری می‌کنید این مراکز نیازهای شما را به درستی شناسایی کرده‌اند و بر اساس نیاز ساخت اقدام به طراحی و تولید این کارتن‌ها نموده‌اند.

اما بسیاری از مراکز نیز وجود دارند که اقدام به تولید این کارتن‌ها و همچنین عرضه کارتن‌های بی کیفیت‌تر می‌کنند و شما با خرید از این مراکز ممکن است به نوعی خود مسبب آسیب دیدگی اشیا و لوازمی که نیاز به مراقبت بیشتر دارند شوید و به این نکته هم توجه کنید که اگر لوازم شما برای شما دارای ارزش می‌باشند بهتر است کارتن اسباب کشی یا کارتن اثاث کشی مورد نظر خود را از یک مرکز مناسب خریداری نمایید.

و سعی کنید کارتن‌هایی را خریداری نمایید که در مراکز معتبر تولید شده‌اند و به نوعی برند باشند البته شاید خود بگویید که اگر در کارتن برند معنا پیدا می‌کند که باید به این نکته توجه کرد که مراکز معتبر که سال‌ها اقدام به تولید کالا می‌کنند در حیطه که باشند برای خود یک برند محسوب می‌شوند که این برند ممکن است در زمینه خودرو باشد و یا لوازم الکترونیکی و حتی در حوزه کارتن سازی و جعبه سازی و این امر را مورد نظر قرار دهید تا بعداً دچار ضرر و متحمل آسیب ناشی از خراب شدن لوازم خود نشوید.

جمع بندی:

کارتن اسباب کشی

همانگونه که در بالا اشاره شد استفاده درست از کارتن اسباب کشی یا کارتن اثاث کشی در هنگام حمل لوازم منزل می‌تواند شما را در برابر آسیب‌های احتمالی به لوازم محافظت نماید.

مطالبی که در بالا ذکر شد فقط بخشی از مشکلاتی بود که افراد با آن دست به گریبان هستند. اگر شما هم مشکلاتی دارید در پایین همین پست می‌تواند آنرا با ما و دیگر مخاطبان در میان بگذارید.