خرید کارتن اثاث کشی با کیفیت بالا

سرفصل ها

نکات مهمی در خرید کارتن اثاث کشی که حتماً باید رعایت کنید.

 

خرید کارتن اثاث کشی با کیفیت بالا  در هنگام جابه جایی محل سکونت در حکم یک نکته خیلی مهم است که حتما برای جلوگیری از صدمه اسباب و لوازم منزلتان بایست آنرا رعایت کنید و  فقط اقدام به  خرید کارتن اثاث کشی با کیفیت بالا و مرغوب نمایید تا از خسارت های احتمالی جلوگیری کنید.

 

خرید کارتن اثاث کشی سایت کارتن ارزان

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که اقدام به خرید یک کالا کرده اید که خیلی زود از خریدن آن پشیمان شده‌اید و خواسته‌اید آن را پس بدهید. بی‌شک برای همه ممکن است چنین حالتی رخ داده باشد؛ زیرا این طبیعت بشر است که احساساتی شود و از روی احساسات و بدون فکر، خریدی را انجام دهد که بعد پشیمان شود.

انگار چیزی ذهن منطقی ما انسانها را در ان لحظه خاص فلج می‌کند. در همین حین، ذهن احساسی ما اجازه می‌دهد کاری انجام دهیم که بعداً از کرده خود پشیمان شویم.

در این مقاله در واقع قصد نداریم که وارد نکات روانشناسی خرید شویم چرا که ما می خواهیم در مورد خرید کارتن اثاث کشی با کیفیت بالا اطلاعاتی کسب کنیم تا در حین خرید کلاه سرمان نرود و نکات مهمی در خرید کارتن اثاث کشی که حتماً باید رعایت کنیم را مد نظر قرار دهیم . می‌خواهیم بدانیم چرا باید قبل از خرید کردن مخصوصاً خرید کارتن اثاث کشی از هر جایی فکر کنیم و اجازه ندهیم احساساتمان بر ما چیره شوند. با ما همراه باشید .

۱.   چرا از کارتن اثاث کشی استفاده می کنیم؟

خوب ,پاسخ به این پرسش خیلی ساده است چرا که می خواهیم در هنگام نقل مکان از نقطه  فعلی خودمان به یک نقطه جدید به نوعی اسباب و اثاثیه منزلمان حجم کمتری را هنگام حمل اشغال کنند و علاوه بر کاسته شدن از هزینه حمل و نقل به اموالمان هم خسارت وارد نشود.

به طور کلی:

  • وقتی از کارتن اثاث کشی برای حمل و نقل استافده می شود انضباط بیشتری در حمل و نقل آنها به وجود می اید.
  • سرعت نقل و انتقال انها تا حد بسیار زیادی افزوده می شود.
  • هزینه های کارگری و باربری لوازم کم می شود.
  • باعث می شود که وقتی وارد خانه جدید شدید راحتت تر جای اثباب و  اثایه ها را بدانید.
  • کارتن اثاث کشی غیر استاندارد می توانید سبب اسیب دیدن اموال شما شود.
  • وقتی کارتن اثاث کشی استاندارد باشد انظباط بهتر و سهولت بیشتری در بسته بندی کالاها به وجود می اید.
  • همانطور که می دانید  هر چیزی را بهر کاری می سازند که کارتن اثاث کشی نیز از این قائده مستثنی نیست و مخصوص اثاث کشی است و کالاهای شما را در برابر انواع رطوبت و نم و گرما و حتی ضربات محافظت می کند.
  • همینطور این کارتن ها آلوده نیستند و در مراکز بهداشتی ساخته شده اند که باعث می شود حتی لوازم بهداشتی خودتان را نیز بتوانید در آنها قرار دهید.

۲. از کارتن اثاث کشی برای چه منظوری استفاده می کنند؟

کاربرد کارتن اسباب کشی همانطور که از اسم آن پیداست برای اسباب کشی  به وسیله کارتن اثاث کشی استفاده می‌شود و از ان برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ای که بسته حمله آنها به منزل و محل سکونت و یا محیط کار جدید را دارید می توانید از آنها استفاده کنید

  • به عبارت دیگر لوازم متفاوتی را می توانید در آن جای دهید.  از این لوازم می‌توان به کتاب مواد غذایی خوراکی و بهداشتی کفش ها و لباس ها لوازم و منسوجات پارچه ای لوازم خواب وسایل و لوازم آشپزخانه انواع ظروف شیشه های پلاستیکی و فلزی لوازم دکوراتیو و تزئینی که بسیار ظریف و حساس و باید در هنگام حمل بسیاری از آنها مواظبت کرد و لوازم خرد و ریز که معمولا در بسیاری از کسب و کارها و جاهای خانه از آن ها استفاده می شود.

بی گمان حداقل از مواردی که در بالا اشاره شد بین یک تا چند قلم و حتی ممکن است در خانه و یا محل کار شما وجود داشته باشد که مهمترین نکته در ان گام اسباب کشی مراقبت و محافظت از این لوازم است تا دچار آسیب و شکستگی و خراب شدن نشوند.

این به معنای این است که شما اگر قصد اسباب کشی را به محل جدید دارید می بایست به فکر این باشید که برای جا به جایی خود از مراکز معتبر اقدام به خرید کارتن اثاث کشی یا کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه متناسب با اسباب و اثاثیه منزل خود باشید و اقدام به خرید کارتن مناسب نمایید.

خرید کارتن اثاث کشی

 

۳. انواع کارتن اثاث کشی

بدون شک خیلی از شما می‌دانید که که که هر محصولی برای موارد خاصی ساخته و تهیه می شود و در صورتی که به این نکات رعایت نکنید ممکن است کالاها و اشیا شما دچار آسیب دیدگی در حین حمل و نقل شوند.

کارتن هایی که برای اثاث کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید به گونه ای باشند که مناسب برای حمل انواع کالاها باشند یعنی اینکه این کارتن نباید آنچنان بزرگ باشند که قابلیت حمل و نقل نداشته نباشد و  یا آن که کوچک باشند که  نتوان کالای خاصی را در آن قرار داد.

همانطور که می دانید این کارتن ها معمولاً ابعاد و اندازه های مشخصی دارند که بر اساس این استانداردها کارخانه ها  اقدام به ساخت و تولید می‌کنند و به صورت استاندارد این کارتن ها  را طراحی می کنند که برای قرار دادن وسایل و لوازم خانگی و اداری بتوان از آنها استفاده کرد.

به هر روی اگر شما هم قصد خرید کارتن اثاث کشی مناسب برای حمل اسباب و اثاثیه خود را دارید باید بدانید که این کارتن در سه نوع:

موجود می باشند که بسته به نوع آنها هر چقدر تعداد لایه ها افزایش پیدا کند قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند که اگر به دنبال خرید کارتن ارزان قیمت یا همان کارتن ارزون قیمت هستید باید روی کارتن هایی گه لایه های کمتری دارند حساب باز کنید.

۴. کارتن سه لایه ارزانترین نوع کارتن اثاث کشی

کارتن سه لایه ارزانترین نوع کارتن اثاث کشی محسوب می شود. در این کارتن معمولاً با سه لایه اصلی مواجه هستیم که دو لایه آن از مقوایی که با استحکام بالایی هستند تشکیل شده است و یک لایه آن مقوای شیاردار می باشد.

این کارتن ها معمولاً بسیار نرمال هستند به طور کلی معمولاً کارتن که دارای سه لایه می باشند برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ای مورد بهره برداری قرار می گیرد که معمولاً زیر ۲۰ کیلوگرم باشد و به همین ترتیب بعضی از لوازمی که زیاد سنگین نیستند و شکستنی نیز نیستند مانند لباس ها کتب و مواد غذایی و سایر کالاهای مشابه را می‌توان در این کارتن ها برای حمل و نقل مورد استفاده قرار داد

پس از بسته بندی کارتن ها دور ان را با یک نوار چسب ۵ سانتی می پوشانند تا از باز شدن درب ان تا حد امکان جلوگیری شود

۵. کارتن پنج لایه نوع دیگری از کارتن اثاث کشی

کارتن پنج لایه نوع دیگری از کارتن اثاث کشی اسب است که این نوع کارتن یکی از بهترین نوع کارتن های موجود در بازار محسوب می شود که برای بسته بندی اقلام سنگین تر از آن استفاده می‌شود .

این کارتن همانگونه که می دانید مقاومت بسیار زیادی دارد و برای بسته بندی لوازم منزل استفاده می‌شود که بیشتر از ۲۰ کیلوگرم وزن دارند و ساختار کارتن   به گونه ای است که از پنج لایه تشکیل شده اند که سه لایه از این لایه ها لوله های مقوایی صاف می باشند و دو لایه شیار مقوایی است.

اگر قصد حمل کالاهایی را که به نوعی شکستنی باشد و یا برای شما ضروری تر هستند دارید می توانید از کارتن ۵ لایه استفاده کنید و پس از آن که کالاها  را در ان قرار داید سعی کنید  کالا را به نوعی قرار دهید که کمترین تکانش را داشته باشد و پس از آن به راحتی می‌تواند با چسب ۵ سانتی رو و زیر کارتن را بپوشانید که از باز شدن احتمالی آن در هنگام حمل و نقل و ضربه خوردگی های ممکن جلوگیری به عمل بیاید.

۶.  سخن پایانی

اگر باز هم فکر میکنید که برای حمل کالاهای خود نیاز و اجباری به استفاده از کارتن های با کیفیت و کارتن اثاث کشی استاندارد ندارید ,نگران  نباشید چرا که بسیاری از افراد نیز همین گونه در مورد کارتن ها فکر می‌کنند و اما نکته مهم این است که همه افراد باید بدانند که برای اینکه از لوازم خود مراقبت و محافظت کنند و هزینه های آسیب دیدگی و خسارت به لوازم و کالاهای خود با وارد نشود از لوازم و کارتن های استاندارد باید استفاده کنند.

اما آن موقع خواهید فهمید کارتن ها مهم هستند  که یکی از ظروف شما دچار اسیب دیدگی شود و ممکن است این ظروف جزو لوازم مهم برای شما باشد که این بسیار موجب ناراحتی و سبب افسوس می شود.

به این ترتیب بایست توجه کرد که استفاده درست از کارتن اسب اثاث کشی یکی از بدیهیات حمل اسباب و لوازم می باشد و اگر می‌خواهید که این بخش از زندگی شما که احتمالاً برای همه ما در طول زندگی اتفاق می‌افتد بدون چالش و مشکل پیش رود باید به دنبال خرید کارتن اثاث کشی مناسب و استاندارد بر اساس نیاز های خود باشید.

کارتن اثاث کشی را از ما بخواهید

باید توجه کنید که مراکز مختلفی اقدام به فروش این کارتن ها می کنند و با قیمت های مختلف اقدام به فروش آنها در بازار می کنند. اما در عین حال یافتن مرکزی که بتوان با اطمینان بالا اقدام به خرید از آن نمود کار بسیار آسانی نمی تواند باشد چراکه در صورت عدم اعتماد به مرکز فروش ,خرید این کالا عملاً برای شما غیر ممکن خواهد بود.